Відпочинок з басейном

     Острівки – одна з небагатьох баз відпочинку на Шацьких озерах, що пропонує своїм гостям відпочинок з басейном. Для вас встановлено великий відкритий басейн, який обов’язково оцінять усі любителі плавати та засмагати під ласкавим сонцем, а також ті, хто приїхав на відпочинок з дітками, котрих так важко відірвати від водних розваг.

     На базі вас очікує на просто котедж з басейном, але і комфортабельні шезлонги, на яких ви зможете засмагати та насолоджуватись відпочинком у готелі на повну. Поза цим дуже приємно буде освіжитись у відкритому басейні після відвідин сауни, адже ми пропонуємо вам не просто житло неподалік Шацьких озер, а цілий комплекс послуг для вашого ідеального відпочинку.

Чому варто обрати саме наш готель?

     Якщо ви шукаєте місце у Шацьку, де можна приємно провести час біля славнозвісного озера Світязь, купатись та насолоджуватись літом, тоді наші котеджі саме для вас. До вашої уваги цілий комплекс послуг для вашого задоволення. Якщо у вас не буде бажання іти на озеро чи засмагати на загальних пляжах, то до ваших послуг сучасні шезлонги і відкритий басейн прямо на території готелю.


З нетерпінням чекаємо на вас!