Фінська сауна на дровах

    Що може бути кращим після важких робочих буднів, аніж відпочинок на природі, а якщо поєднати його з релаксацією у фінській сауні, то можна отримати просто неземне задоволення. У нашому готелі «Острівки» на вас чекає найкраща баня на Світязі, де продумана кожна деталь заради вашого комфорту та задоволення.

Краща сауна у Шацьку в нашому готелі

    Перед тим, як обладнати для вас баню, ми ретельно продумали усі деталі. Завдяки цьому кожен клієнт може у заздалегідь обраний час скористатися усіма послугами комплексу і розслабитись, отримуючи максимальну користь та задоволення. В цьому комплексі для вас працює парна на дровах, обладнана якісною піччю від провідного фінського виробника Harvia, кімната для водних процедур та кімната відпочинку. Окрім цього є зручний передпокій з окремою роздягальнею та туалетною кімнатою. Для того щоб наші гості отримували максимум користі та задоволення, на території також є басейн, куди можна зануритись після сауни.

    Гості готелю «Острівки», котрі вирішать скористатись послугами нашої сауни у Шацьку, отримають усе необхідне для цього, в тому числі рушники, простирадла, цілющі ефірні масла, ароматний чай і не тільки. Професійний банщик заздалегідь підготує сауну, зробивши максимально комфортну температуру та усі умови для повної релаксації.

Відсутність втоми, зміцнення здоров’я та міцний сон – ось, що чекає на вас після нашої бані, тому ласкаво просимо!